Kurumsal

Bize Ulaşın

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

CHEMLEG ekibi uzun yıllar Kimya Sektöründe Araştırma-Geliştirme, Kalite Kontrol, Ruhsatlandırma ve Genel Mevzuat Danışmanlığı alanlarında çalışmış, yeniliklere ve öğrenmeye açık bir kadrodan oluşmaktadır. Konusunda uzman kimyagerlerden oluşan ekibimiz, Kimya sektöründe çok çeşitli alanlarda edindikleri teknik ve mevzuat bilgilerini harmanlayarak CHEMLEG adı altında Kimya Sektöründeki firmalara kimyasal mevzuat alanında danışmanlık hizmeti vermek için birleşmiştir.

Bilgi birikimimiz ve öğrenmeye açık oluşumuz en büyük sermayemizdir. Hizmet kalitesi, gizlilik ve hızlı aksiyon alma prensiplerimiz ise müşterilerimize sunduğumuz en büyük teminatımızdır.

Kimya yaşayan bir sektördür. Mevzuatlar ise ulusal ve uluslararası gerekliliklere göre sürekli yenilenme, güncellenme zorunluluğu taşımaktadır.

Ekip ruhumuzun mottosu sürekli güncel olmak, sonuç odaklı düşünmek ve bu sayede kimya ve buna bağlı mevzuatlara uyumluluk konusunda sektördeki firmalara en doğru, hızlı ve en kaliteli hizmeti güvenilir şekilde sunmaktır.

Bu kapsamda KKDIK/REACH, SEA/CLP, GBF/SDS/MSDS, Biyosidal Ürünler, Deterjan ve Deterjanlarda Kullanılan Yüzey Aktif Maddeler, Tıbbi Olmayan Veteriner Sağlık Ürünleri ile ilgili alanlarda bildirim işlemleri, ruhsat başvurusu, doküman hazırlama ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

CHEMLEG, aynı zamanda gerek güncel mevzuatlar konusunda sektör çalışanlarını bilgilendirmek gerekse MSDS hazırlama, SEA/CLP, KKDIK (Turkish REACH), Biyosidal Ürün Başvurusu ve diğer bildirim işlemleri konularında Eğitim ve Danışmanlık hizmeti vererek firmalara destek sağlamaktadır.

CHEMLEG, çalışanlarının uzmanlık ve tecrübeleri sayesinde firmaların "Teknik Çeviri" ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Hizmetlerimizi tek başlık altında toplayacak olursak aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

- Biyosidal Ürünler için çeşitli başvuru dosyaları ve ruhsat dosyası hazırlama, numune analiz takip, teknik ve mevzuat gereklilikleri alanında danışmanlık, eğitim hizmetleri

- Deterjan ve Deterjanlarda Bulunan Yüzey Aktif Maddeler için bildirim dosyası hazırlama, danışmanlık, eğitim hizmetleri

- Tıbbi Olmayan Veteriner Sağlık Ürünleri için kayıt dosyası hazırlama, danışmanlık, eğitim hizmetleri

- Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama ve eğitim hizmetleri

- Genel Kimyasallar için Etiket ve Teknik Bilgi Formu Hazırlama hizmetleri

- Kimyasal Mevzuatlar ile ilgili Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri

- Teknik çeviri


Ürününüzü piyasaya en hızlı şekilde sunabilmeniz için varız. Güvenilir ve kaliteli hizmet verecek Kimyasal Mevzuat Danışmanı arıyorsanız CHEMLEG olarak size yardım etmeye hazırız.